In Showroom
Tagu Powerflame - Elektrische inbouwhaard
Artikelnummer: TAGU-POWERFLAME-ONE OverzichtTagu Powerflame model one
Uit Voorraad Leverbaar
Brandend in onze showroom in Almere. Bekijk hier de openingstijden.
De elektrische inbouw haard Powerflame (model 1) met verwarming creëert direct sfeer dankzij het volledig LED vlameffect. Het Ultra Bright systeem zorgt voor een bijzonder realistisch vuurbeeld dat nauwelijks van echt te onderscheiden is. Zo geniet u het hele jaar door van de uitstraling van een houtvuur, zonder rook of onderhoud.
Naast sfeer biedt deze elektrische haard (model 1) ook comfortabele warmte. Met een vermogen van ca. 1500 watt verwarmt hij moeiteloos ruimte tot 20m2. De sfeerhaard is bovendien een energiezuinige open haard en voorzien van slimme functies zoals open raam detectie, zodat energieverspilling wordt voorkomen.
Bediening gaat eenvoudig met de meegeleverde afstandsbediening. Zo zet u het vuurbeeld of de verwarming met één druk op de knop aan of uit. Dankzij de goede verpakking wordt de set veilig bij u thuis geleverd door onze eigen bezorgdienst.
Voordelen op een rij:
- Elektrische haard Powerflame model -1-
- Verwarming (ca. 1500 watt)
- Volledig voorzien van LED verlichting
- Ultra Bright vlameffect
- Energiezuinig met open raam detectie
- Afstandsbediening en knoppen haard
- Combineer met een Tagu schouw
Deze Tagu Powerflame 2 in 't echt bekijken?
WIlt u Tagu elektrische haarden eerst bekijken en wilt u de verschillende schouwen van Tagu ervaren? Kom dan langs in onze haarden showroom in Almere. Wij kunnen u naast het merk Tagu meer dan 80 verschillende haarden en kachels brandend laten zien. Van driezijdige openhaarden tot vrijstaande modellen en kleine inzet haarden. Goed advies en een scherpe prijs. Afspraak maken is niet nodig, dus loop gewoon eens binnen in onze open haarden showroom.
Tagu Schouwen & Haarden Showroom
De Striptekenaar 34-A
1336 CM ALMERE
Openingstijden
Een Tagu adviseur spreken?
Afdeling verkoop 036-8419959
Vergelijkbare inzethaarden van het haardenmerk Aflamo inzet-haarden of Dimplex Faber Fires.
Specificatie | Omschrijving |
---|---|
Merk haard | Tagu |
Model haard | Powerflame |
Showroom status | Ja |
Type haard | Inbouwhaard | Inzethaard |
Vuurzicht | Front |
Geluidsmodule | Nee |
Vuurbeeld | Goed |
Vlammen regelbaar | Ja, vlam is regelbaar |
Houtset | Ja |
Crystal Stones | Nee, niet mogelijk |
Kiezelstenen | Nee, niet mogelijk |
Verwarming | Ja, ca 1500 watt |
Thermostaat | Ja, temperatuur regelbaar |
Aantal warmte standen | 1 |
Cool Air functie (geen airco) | Nee |
Warmte stand hoog | ca. 1500 watt |
Wel of geen afvoer | Afvoerloze haard |
Verlichting haard | LED |
Bediening haard | Afstandsbediening en knoppen op de haard |
Bediening via App | Nee |
Afmeting | 60 x 50,3 x 15cm |
Garantie | Ja, 24 maanden |